Тернопільські міліціонери провели чемпіонат з прикладної стрільби

19122014В обласному управлінні внутрішніх справ відбувся чемпіонат зі стрільби з прикладної зброї. Захід приурочили до 23-ї річниці Дня міліції України.
Вміння володіти зброєю  – одна з умов фахової майстерності правоохоронців. Понад три десятки учасників змагань у стрілецькому тирі демонстрували свою влучність у стрільбі з пістолета  Макарова.
У загальнокомандному заліку перемогу виборола команда співробітників управління кадрового забезпечення. Друге та третє місце відповідно посіли оперативники боротьби з організованою злочинністю та працівники управління інформаційно-аналітичного забезпечення.
Серед офіцерського складу точність пострілу з пістолета Макарова демонстрували як чоловіки так і жінки.  Найкраще вміння влучити в «десятку» серед чоловіків продемонстрували Олексій Криворучко (управління кадрового забезпечення), Віктор Рубаха (Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр) та Юрій Музика (спецпідрозділ «Грифон»).
Серед жінок найкращими стрілками стали Віра Мотелюк з управління кадрового забезпечення, Марія Юрик з управління боротьби з організованою злочинністю та  співробітниця  спецприймальника  Олена Гнатюк.
Усіх призерів нагородили почесними грамотами та кубками, дипломами.

Вам також може сподобатися