Тернопіль буде з теплом і транспортом

23У Тернополі, як і по всіх інших населених пунктах України, проводиться відключення електроенергії, однак це не вплине на роботу підприємств, які забезпечують тернополян водою, теплом та перевезеннями. У цьому запевняє міський голова Тернополя Сергій Надал.

Напередодні мер провів нараду з керівництвом міського РЕМу та представниками комунальних підприємств, аби чітко визначитися з режимом роботи.

– Ми з розумінням ставимося до відсутності належної кількості електроенергії в Україні, проте такі відключення повинні мати системний характер, щоб тернополяни могли коригувати використання електроприладів та свій час відповідно до даних умов, – розповідає Сергій Надал. – Результатом нашої наради з керівництвом міського РЕМу є те, що ми забезпечимо повноцінну якісну роботу КП «Тернопільводоканал», КП «Тернопільтеплокомуненерго» та «Тернопільелектротранс». Відтак тернополяни зможуть повноцінно отримувати послуги із постачання води, тепла та перевезення.

За словами міського голови, навіть за відсутності світла тернополяни будуть з водою та теплом у домівках. А ось зовнішнє освітлення на вулицях міста будуть частково вимикати, адже воно знаходиться на тих самих лініях, що й житлові будинки. Відключення не впливатимуть на роботу електротранспорту.

– Попередньо домовлено, що відключення у Тернополі будуть проводитися з 16 до 19 години, – додає Сергій Надал. – Саме тому рекомендуємо тернополянам вимкнути до цього часу всі електроприлади, а також не користуватися у зазначений період ліфтами. У разі, якщо вимкнення електроенергії буде мати аварійний характер і відбуватиметься не з 16 до 19 години, а в інший час, то за 15 хвилин до вимкнення довідка міської ради 15-80 отримає таку інформацію і ми зможемо повідомляти тернополян.

Робити це у мерії планують через вуличне та дротове радіо, а також інші засоби зв’язку.

Споживачі з питань вимкнення електроенергії можуть звернутися до кол-центру ВАТ «Тернопільобленерго» за номером 0-800-50-90-40 (цілодобово зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовно).

Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися