Чому на Тернопільщині меншає кількість жертв телефонних шахраїв?

512db5a-telefonВиманювання грошей через телефон – найбільш поширений вид шахрайства в області. Аби вберегти  людей від такого виду злочину, правоохоронці розробили спеціальну пам’ятку-застереження. Листівку із практичними порадами поширюють серед жителів області. І, як свідчить міліцейська статистика, така профілактична робота приносить результат. Кількість людей, які  не повелися на обман, і вчасно «розкусили» пройдисвітів, зростає.
Обізнаність щодо подібного роду шахрайств допомагала 67-річній жительці Тернополя вберегти свої гроші. До жінки вночі зателефонували і повідомили, що її син завдав тяжких тілесних ушкоджень іншій людині і знаходиться у міліції. За непритягнення його до кримінальної відповідальності  у матері вимагали чотири тисячі доларів. Та пенсіонерка  спершу зателефонувала синові і переконалася, чи з ним усе гаразд. Як каже жінка, про так званих телефонних аферистів вона чула не вперше, але ніколи не думала, що вони зателефонують до неї. Проте тернополянка не розгубилася та скористалася порадами правоохоронців і таким чином не потрапила до тенет шахраїв.
Відмовила шахраям і 69-річна тернополянка. За словами пенсіонерки, вона прислухалася до застережень міліціонерів  і не віддала шахраям гроші.
Те, що наші краяни поволі  вчаться казати «ні» телефонним аферистам – результати щоденної профілактичної роботи правоохоронців.

Вам також може сподобатися