Тернопільські правоохоронці запросили на ковзанку дітей

11 Подарунок для дітей в рамках новорічно-різдвяних свят організували працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей обласного управління міліції. Минулими вихідними дітей, батьки яких переїхали на Тернопільщину з окупованих територій, а також вихованців будинків-інтернатів правоохоронці запросили на ковзанку.

– До нас звернулися працівники тернопільської міліції, – розповідає адміністратор ковзанки Леонід Шило. – Ми з радістю пішли їм на зустріч і прийняли дітей, які приїхали до нас з Донецької та Луганської областей.

За словами Володимира Пахолківа, старшого оперуповноваженого сектору кримінальної міліції у справах дітей, ідея розважити дітей-переселенців та дітей-сиріт виникла у правоохоронців давно.

– Сьогодні ми запросили близько 40 дітей. Це – переселенці з зони проведення антитерористичної операції. Є тут вихованці центру соціальних служб для дітей, а також діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки.

Багато із запрошених одягнули ковзани та вийшли на лід вперше. Одна із новачків на льоду Тетянка – вихованка центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Пропозицію піти покататися на ковзанах дівчинка сприйняла із радістю і цього дня чекала з нетерпінням.

Зі всією родиною на Тернопільщину переїхала із Сімферополя Олена Нефедєва. На батьківщині залишилося багато рідних та друзів, але спілкуватися з ними виходить лише через скайп. Жінка без вагань погодилася прийти з своїми неповнолітніми дітьми на ковзанку. Дітлахи давно мріяли покататися на ковзанах. Як зізнаються, в Криму у них такої нагоди не було, тому на запрошення міліціонерів погодилися одразу.

Шестирічний Міша Нефедєв на лід вийшов вперше. Падав багато, але каже, що страшно не було, бо чудово катається на роликах.

– Мені дуже сподобалося кататися на ковзанах, – поділився своїми враженнями хлопчик.

Після ковзанки дітям запропонували намалювати малюнки та написати про свої заповітні мрії.

 

Вам також може сподобатися