Графіки аварійних відключень cвітла на Тернопільщині

bez_sveta В області розробили сталі графіки відключення електроенергії. Про це на селекторній нараді під головуванням заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександра Светеліка, повідомив директор департаменту розвитку інфраструктури, транспорту та туризму  Тернопільської облдержадміністрації Василь Ясіновський.

За його словами, електроенергію у Тернополі та в області відключатимуть відповідно до графіків. З ними можна ознайомитися на сайті ВАТ «Тернопільобленерго» та на сайті облдержадміністрації.

«Відключення електроенергії дозволяє зняти навантаження на діючу енергосистему до 50 МГВТ, це 15% від максимального зимового навантаження», – зауважив Василь Ясіновський.

Як повідомив головний інженер ВАТ «Тернопільобленерго» Степан Бартків, відповідно до графіків відключень Тернопільщину поділили на три групи, електроенергію вимикатимуть у кожній по черзі на дві години двічі на день.

«Графік вимкнень, який ми сформували охоплює більшу частину споживачів, ніж вказано в аварійному графіку вимкнень, – констатував Степан Бартків. – Новий графік затверджений генеральним директором ВАТ «Тернопільобленерго», виконувачем обов’язків голови ОДА Іваном Крисаком та головами райдержадміністрацій. У графіку конкретно вказані назви населених пунктів, вулиць та час, у який вимикатимуть електроенергію. Залишається лише затвердити графіки на рівні Міністерства».

Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості Олександр Светелік наголосив на необхідності ознайомлення населення з графіками відключень електроенергії.

«Усі знають, яка енергетична ситуація склалася в Україні. Зараз головне для нас – зберегти життя нашій енергетиці, – наголосив Олександр Светелік. – Головне, щоб наші підприємства та населення знали коли і на скільки відключатимуть електроенергію».

З графіками відключень електроенергії можна ознайомитись тут:
Тернопіль

область

Вам також може сподобатися