Тернопільські правоохоронці запросили на новорічне свято вихованців підшефних закладів

MVS_6483На новорічне дійство «Як козаки Новий рік рятували» та святкову виставу у рамках благодійної акції з нагоди новорічно-різдвяних свят правоохоронці разом з творчим колективом Тернопільського драматичного театру запросили наймолодших мешканців Тернопільщини – вихованців реабілітаційних центрів, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

– Така акція нами проводиться щороку, – каже заступник начальника управління кадрового забезпечення УМВС України в Тернопільській області Ігор Шинкар. – Діткам дарують подарунки, вони зустрічаються з Дідом Морозом та Снігуронькою. Малеча задоволена. Напередодні Нового року хочеться побажати, щоб вони були здорові, щасливі, гарно вчилися в школі і щоб над ними завжди було мирне небо.

– Діти, які виховуються в дитячих будинках, потребують максимальної уваги і не лише напередодні свят, – каже голова благодійного фонду “Майбутнє сиріт” Андрій Назаренко. – Неповнолітні мешканці від самого початку повинні відчувати любов та піклування, їх потрібно вчити бути сильними і самостійними.

За словами Андрія Назаренка, сьогодні в області є 226 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них – 116 мешкають в сиротинцях.

– Ми вчимо дітей бути самостійними та адаптованими до реалій дорослого життя.

Веселим та цікавим було свято для усіх, хто завітав до драматичного театру. Дід Мороз та Снігуронька, а також казкові герої запросили діток на перегляд новорічної вистави “Каченя Пушок та задеркуватий півень”.

MVS_6476

MVS_6516

Вам також може сподобатися