Тернополян запрошують зустріти Новий рік у Марійському духовному центрі Зарваниця

Prosh4a_do_Zarvanyci_v_ramkah_JMP_Марійський духовний центр Зарваниця готується до Новорічно-Різдвяних свят. В осередку духовності на Тернопільщині запрошують провести новорічну ніч в молитві. А ще в Зарваниці можна побачити шопку з живими тваринами, яка знаходиться біля церкви Пресвятої Євхаристії.

Зустріти Новий рік з молитвою запрошують в Зарваниці. В Марійському духовому центрі 31 грудня ввечері відправлять урочисту літургію.

– В нас є Літургія, вона розпочинається подячною молитвою, в парафіяльній церкві біля ікони Зарваницької матері Божої. Це десь о 20-й годині в нас починаються тут молитви в Соборі, це є літургія, привітальне слово. А потім в нас тут буде така гостина любові, люди, які будуть в нас, ми зможемо їх пригостити, – розповідає сотрудник духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

Особливою Зарваниця в Різдвяний час стає й через присутність там живого вертепу. В майбутньому шопку плануєють ставити в лісі, вибудувати там печеру і облаштувати все в первісному стилі.

– Люди завжди хочуть новизни, хочуть чуда, чогось особливого. Ми це чудо повинні створити самі. Якщо я йду до Зарваниці побачити якусь нову споруду, побачити щось таке надзвичайне, то я можу цього не побачити. Але якщо я йду до Зарваниці, з вірою в те, що чудо станеться в моїй душі, я перемінюся, я по іншому почну дивитися на світ, по-справжньому стану любити людей, це чудо безперечне і це чудо, напевне, найбільше з чудес. Бо всі чуда світські проминають, а чудо, яке відбувається в нашій душі, це чудо, з яким ми підемо до вічності, – каже отець Микола.

Священики запрошують в Зарваницю також на Старий-Новий рік в ніч з 13 на 14 січня. Аби молитися і просити в Бога благословення на наступний рік.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися