У передноворічні дні на Тернопілля прийде справжня зима

0031783123 грудня виявився найтеплішим днем за всю історію метеоспостережень – на Тернопільщині були зафіксовані екстремальні позначки температур – 11-12 градусів тепла. До цього часу максимальна температура в ці дні грудня становила до десяти градусів з позначкою плюс, – розповіли 0352.ua в обласному гідрометеоцентрі.

Однак починаючи вже з п’ятниці, 26 грудня, на територію області почне надходити холодний фронт і почнеться справжня зима, якої ми всі так довго очікували. Температура повітря поступово знизиться до двох-трьох градусів морозу. А на Різдво стане ще холодніше. Очікуються опади з мокрим снігом та снігом. А в другій декаді січня почне формуватися стійкий сніговий покрив.

Українські синоптики прогнозують, що майже до 28-29 грудня збережеться помірно тепла погода, спостерігатимуться опади змішаного характеру з дощем та мокрим снігом. Холодні циклони із Середземного моря прийдуть на Західну Україну в передноворічні дні. Вони принесуть сніговий покрив та ожеледицю. Температура повітря поступово знизиться до восьми градусів морозу. На Різдво збережеться така ж погода.

Як стверджують фахівці Укргідрометцентру, зима 2014-2015 очікується затяжною, зі снігом, часом з морозами до -15 -25 градусів. Великих відлиг не буде, але ще наприкінці березня випадатиме мокрий сніг.

Джерело: 0352

Вам також може сподобатися