Працівника Головного управління юстиції впіймали на хабарі

grivni-300x2971Прокурором області повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за ч.3 ст.368 КК України (в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди) депутату Борщівської районної ради, начальнику реєстраційної служби Головного управління юстиції у Тернопільській області.
Нагадуємо, що прокуратура Тернопільської області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні, за фактом отримання одним із депутатів Борщівської районної ради неправомірної вигоди у сумі понад 40 тис. грн. від керівника місцевого фермерського господарства. На даний час слідчим прокуратури зібрано достатньо доказів щодо причетності начальника реєстраційної служби до вищевказаної «злочинної схеми».
Встановлено, що депутат отримав неправомірну вигоду в сумі понад 40 тис. грн. від керівника одного із фермерських господарств для подальшої передачі держслужбовцю за вирішення питання щодо безперешкодної державної реєстрації договорів оренди земельних паїв реєстраційною службою.
Хід розслідування перебуває на особистому контролі прокурора області
Додатково: Клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу держслужбовцю, затриманому за підозрою у вчиненні злочину за ч.3 ст.368 КК України, розглядатиметься Тернопільським міськрайонним судом 26 грудня 2014 року.

Вам також може сподобатися