Поділись кутею з солдатом

kutiyaУ Тернополі волонтери громадської акції “Смаколики для АТО” і “Об’єднання” Самопоміч” збирають продукти, необхідні для приготування куті. Вакуумні пакунки із уже готовою різдвяною стравою передадуть на передову українським бійцям, які будуть зустрічати Різдво воюючи на Сході.

Громадська акція “Смаколики для АТО” триває вже не перший місяць. Волонтери відпрацьовують різні рецепти й кулінарні прийоми, аби передавати українським бійцям вже готові страви. Пакують заготовлену їжу у вакуумні упаковки. Воякам, щоб приготувати ту чи іншу страву, залишається залити вміст пакунків окропом.

– З цих продуктів далі виготовляються ось такі супові набори (показує) або ж узвари. Повний перелік можна в нашому буклетику, подивитися страви, які ми готуємо, і які продукти на них потрібно, – розповідає волонтер Сергій.

Напередодні Різдва волонтери акції “Смаколики для АТО” і громадські активісти “Самопомочі” взялися за приготування куті, маючи намір вояків не лише нагодувати.

– За допомогою такого обов’язкового для українців атрибуту різдвяного столу, як кутя, показати нашим захисникам, які зараз в дуже непростих умовах на Сході України захищають нашу Україну, що про них пам’ятають, про них не забули, про них піклуються. І тому, не зважаючи на важку фінансову ситуацію, на вже новорічні, різдвяні клопоти закликаємо тернополян долучатись до цієї акції, – говорить керівник Тернопільської міської ГО “Об’єднання” Самопоміч” Андрій Грицишин.

Продукти для приготування куті українським воякам просять приносити до намету “Самопомочі”, який розташований на перехресті вулиць Шептицького та Живова у Тернополі, неподалік центрального ринку і автовокзалу, або ж на вулицю Руську у офіс ГО “Об’єднання” Самопоміч”.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися