Тернопільські артисти завітають до бійців АТО «на передову»

ato1Тернопільські співаки, танцюристи, гумористи зі святково-новорічною програмою завітають до бійців АТО «на передову». У даному випадку роль «передової» відіграватиме сцена палацу культури «Березіль», де й відбуватиметься передноворічний вечір із символічною назвою «Останні дні війни». Але на сцені будуть не тільки артисти, й бійці АТО, герої Майдану.

Останні дні війни концерт Тернопіль, Смик- Розпочнеться концерт із приїзду артистів на фронт, – розповіла режисер дійства Олександра Бартків. – Це буде така театралізована сцена із залученням бійців АТО. Таким чином ми вирішили наших тернопільських героїв представити громадськості. Адже у житті вони звичайні хлопці, яких мало хто знає. Ще одна цінність нашого концерту в тому, що у ньому багато тернопільських зірок. Перед глядачами виступлять Ігор Яснюк, Едуард Романюта, Василь та Ірина Хлистуни, оперний співак Вадим Дарчук, гуморист Григорій Драпак, танцювальні колективи «Надзбручанка» та «Червона калина». Будуть також гості із Києва – співачка Світлана Мирвода. Розпочнеться і завершиться концерт прем’єрними піснями автора-виконавця та продюсера цього заходу Ігоря Степа.

Музикант та ініціатор проведення такого концерту Ігор Степ уже три місяці живе у Тернополі. За цей час встиг познайомитися з багатьма творчими людьми. І, як зізнається автор-виконавець, таке оточення надихає його на творчість. За час перебування у нашому місті вже створено дві пісні, які й прозвучать, як прем’єри у концерті «Останні дні війни».

– Наші думки матеріальні, і якщо багато людей буде мріяти про закінчення війни, я впевнений саме так і буде, – каже Ігор Степ. – Тому концерт і має таку назву. Наближається новий рік, і хотілось аби люди відчули свято. А з цим святом має прийти і перемога в нашу державу.

Організатори зазначають, що частину виручених коштів від продажу квитків витратять на потреби вояків на Сході. Театралізований концерт пройде у палаці культури «Березіль» 28 грудня. Початок дійства о 17.00. Квитки на захід можна придбати у касах «Березолю», Українського дому, обласної філармонії. Коштують вони 50-150 гривень.

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися