В області орудують телефонні шахраї

telefonНалякати жертву та виманити у неї якнайбільше грошей – основна мета телефонних шахраїв. Граючи на людських почуттях, зловмисникам вдається витягти з кишень потерпілих чималі суми.

Упродовж минулої доби декілька жителів нашого краю потерпіло від телефонних аферистів. 73-річна пенсіонерка із Борщова перерахувала шахраям дев’ять тисяч гривень. До жінки зателефонували і повідомили, що її син завдав тяжких тілесних ушкоджень іншій людині і знаходиться у міліції. За непритягнення його до кримінальної відповідальності  у матері вимагали дев’ять тисяч гривень. Новина приголомшила жінку і вона виконала усі дії невідомого. Вхопила гроші й побігла до найближчого банківського відділення, аби переказати гроші і врятувати сина.

Ще одній жертві допомога синові, котрий, начебто, мав проблеми із законом, обійшлася у десять тисяч гривень. Таких прикладів безліч.

Правоохоронці знову і знову застерігають краян бути обачними та не довіряти телефонним незнайомцям. У будь-якій ситуації не поспішайте робити поспішні кроки, щоб згодом не шкодувати про зроблене.

Запам’ятайте, як необхідно діяти, якщо на ваш телефон надійшов подібний дзвінок:

– негайно зв’яжіться з родичем або з тими людьми, які могли бути поруч із ним та спробуйте з’ясувати, чи відповідає дійсності, отримана Вами інформація;
– зателефонуйте на “102″  та перевірте інформацію. Таким чином ви збережете власні кошти і не дасте змоги шахраям довести злочинні наміри до кінця.

Вам також може сподобатися