Жодних капітальних об’єктів перед фасадом обласної бібліотеки не буде

euromaidan_square_accamera_1Реконструкцію площі «Героїв Євромайдану» потрібно починати з благоустрою території.

На цьому наголосив архітектор Олег Головчак під час чергового засідання робочої групи з вивчення питання реконструкції  площі, яке відбулося 26 грудня.

Участь у ньому взяли архітектори, представники департаменту архітектури, будівництва, житлово-комунального господарства та енергозбереження облдержадміністрації, управління технічного нагляду Тернопільської міської ради.

«Споруджувати  пам’ятник на площі в такому вигляді, як зараз, було б злочином по відношенню до тих, кого ми вшановуємо, – акцентував увагу архітектор. – Тому маємо подбати, щоб територія площі мала сучасний європейський вигляд».

За словами архітектора Ігоря Гордія, центральним об’єктом  на площі буде обласна бібліотека.  Також буде облаштовано підземний паркінг на 100 паркомісць. Заїзд до нього буде зі сторони музею.

«Конструкції  паркінгу будуть розроблені з врахуванням великого навантаження – 100 тонн, – зауважив архітектор  Ігор Гордій. – Якщо продовжуватиметься будівництво бібліотеки, підземна парковка витримає розміщення  кранів та іншої будівельної техніки».

Покращить вигляд площі і сучасний діловий центр. Ніяких торгових кіосків на площі не буде.
«Жодних капітальних об’єктів перед фасадом бібліотеки не може бути, – наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. – Тут будуть місця для прогулянок та відпочинку».

Реконструкція майдану повинна охопити і  будинки, які виходять на нього, вважають автори проекту.

Вам також може сподобатися