Тернопільські дорожники готові протистояти негоді

1355237832Слабкі хуртовини, снігові замети та ожеледицю на дорогах прогнозують Тернопільщині синоптики у найближчі дні. Особливо уважними та обережними варто бути водіям. Дорожники запевняють: до негоди готові і обіцяють оперативно дбати про стан доріг.

Сніг під завісу року, проте з повною силою. Активні циклони з Балкан, які проходять через територію України принесли нам похолодання, хуртовини та снігові замети. Поки з проїздом до населених пунктів проблем не виникало, запевняють у Службі автомобільних доріг в області. Підтверджують це і диспетчери місцевого автовокзалу. Кажуть, жодного автобусного рейсу не скасовували. Проте справжня зима – попереду, тому дорожники до неї готуються. Запевняють, реагувати оперативно готові, і посипних матеріалів, і техніки, мають вдосталь.

– Піщаною сумішшю ми забезпечені більше, ніж на 100%, для порівняння солевої суміші в нас 6 тис. 200 тонн, піску 42 тисячі тонн. Техніка відремонтована, пальне закуплено, більше 30 тонн пального, – каже начальник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Богдан Юлик.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися