Тернопільські вчителі отримали зарплату

grivni-300x2971Тернопільські вчителі зарплату отримали – кажуть у міському управлінні освіти та науки. Попри складну фінансову ситуацію, без заробленого освітяни міста не залишилися. Протягом року вдалося зекономити на енергоносіях, натомість була можливість справно дати зарплати, каже Ольга Похиляк.

– Ми виплатили всім 100% за престижність надбавку 20%, ми виплатили індексацію, а це не мало 1 мільйон гривень, яка була не передбачена в бюджеті і 100% розраховуємося з освітянами і в дошкільніх закладах, і в загальноосвітніх і позашкільних, – розповіла начальник управління освіти і науки Тернопільської міськради Ольга Похиляк.

Начальник управління пояснює, щоб без затримок виплатити людям зарплати, протягом року економили. Це, зокрема, вимушені канікули, а звідси значна економія на опаленні та електроенергії.

– З тих статей змогли перекинути гроші на зарплати, в яких закладах не вистачало. Особливо у позашкільних навчальних закладах, бо ці заклади фінансуються з місцевого бюджету. Нам не вистачало там на 2 місяці зарплати, але ми виплатили всім без винятку 100%, – каже Ольга Похиляк.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися