Суд розглядає справу звільнення завідуючої садка

thumb_58559_news_m «RIA плюс» поцікавилась розвитком подій у справах, де тернополяни звертались до редакції за допомогою та розголосом, аби проблеми на певних рівнях «не зам’яли». У більшості випадків втручання журналістів людям допомогло

Завідуючу садочком №9 Орисю Марчевську звільнили з роботи. Жінка переконана, що це сталось, бо не мовчала про голодних дітей і протікаючі дахи у садочку. Батьки виступили на підтримку завідуючої та надіслали скарги в різні інстанції. А в управлінні освіти тоді казали – звільнення законне.

Вони зробили з мене злочинця – лише за те, що посміла говорити правду, – Орися Марчевська не стримує емоцій. – Цькували безкінечними перевірками і комісіями. Як результат – дві догани і звільнення з роботи. Оце ціна правди в нашій державі!

До 1 липня Орися Марчевська завідувала дитсадком №9. Відтоді – вона безробітний пенсіонер і, як сама гірко жартувала, має достатньо часу, аби писати скарги, судитись і захищати своє добре ім’я.

Після звільнення жінка вже подала до суду на оскарження доган. За ними – позов щодо неправомірного звільнення з роботи. Також направила скарги до генпрокуратури та силовиків обласного і міського рівня. Про «подвиги» очільника міського управління освіти, через конфлікт з якою її звільнили, повідомила до Міністерство освіти. Доказів своєї правоти – стоси копій та оригіналів документів.

Зараз тривають суди, в мене є купа документів, які доводять мою правоту, – каже Орися Марчевська. – Чиновники управління освіти на суд подають сфальшовані папери – в т. ч. і листи від імені батьків без дат, ініціалів. Тому справа так довго тягнеться. Решта структур, куди подавала дані – прислали відписки.

Однак, жінка переконала, що справи не полишатиме. І, як на місцевому рівні не доведе «замовність» звільнення – позиватиметься і до Верховного.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися