В Березовиці буде нова свердловина

383688285«RIA плюс» поцікавилась розвитком подій у справах, де тернополяни звертались до редакції за допомогою та розголосом, аби проблеми на певних рівнях «не зам’яли». У більшості випадків втручання журналістів людям допомогло

Мешканцям с. Велика Березовиця, що поблизу Тернополя, бракувало води. Крани здебільшого були сухими.

Проблеми у містечку виникли після того, як територію почали оперативно розбудовувати багатоквартирними будинками. Свердловина, відповідно, була малої потужності. І води для всіх не вистачало.

Сільська влада намагалась вирішити це питання і запустити воду зі свердловини, яка діяла з 70-х років. Технічну воду, яку мали використовувати для миття вагонів, намагались очистити та зробити питною. Мешканці забили на сполох, скаржились до санстанції та підключили ЗМІ.

Зараз сільрада уклала договір з підрядником, який займатиметься пошуком місця для нової свердловини, – поділились радісною звісткою голова ініціативної групи мікрорайону «Індустріальний» В. Березовиці Віра Проць. – Офіційної відповіді, щоправда, ми поки не бачили. Але ми самі взяли під свій контроль цю справу і не допустимо, аби її спустили на гальмах. Як все піде добре, свердловина у нас вже буде навесні 2015 р.
Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися