Московські попи в Почаєві моляться за “царя-батюшку” Путіна і кличуть окупантів на західну Україну. ВІДЕО

383574912Священики з Почаївської лаври моляться за Путіна і закликають його прислати війська на західну Україну. Про це “За Збручем” повідомила мешканка Почаєва.

Почаївська лавра“Від імені громади міста Почаєва та й, напевно, усієї Тернопільщини і України пишу Вам, щоб повідомити про безчинства та сепаратизм священнослужителів УПЦ Свято-Успенської Почаївської Лаври.
Серце обливається кров’ю, дивлячись і слухаючи як плюндрують нашу історію, мову і національну ідею священики Московського Патріархату, в той час, коли кращі сини України-неньки відстоюють нашу незалежність на Сході України у боях із московськими окупантами-загарбниками.
Останнім часом, мешканцям багатьох сіл нашого краю уже відкрились очі на справжнє обличчя УПЦ-МП, у зв’язку з чим вони переходять під омофор УПЦ-КП. Людям просто остогиділо слухати молитви московських попів за Путіна, звинувачення української армії і влади, постійне перекручування подій і фактів на кшталт московської пропаганди Кісєльова.
Але не всюди бачимо такі позитивні зміни. Немов пелену на очі наслали людям монахи Почаївської лаври. Вони, на відміну від своїх колег по «руському міру», відкрито заявляють про свою антиукраїнську позицію. Ба, більше: вони закликають росіян прийти і на західну Україну, переконують людей у доцільності утворення монархії з «батюшкою-царем» на її чолі (чи не Путлера вони мають на увазі?).
Щоб не бути голослівною, як доказ даю вам посилання на матеріали в мережі Інтернет, що підтверджують сказане мною: стаття о. Бенедикта (Якубівського) під назвою «Восстановление православной монархии – самый актуальный вопрос в наши дни».

Відео: «Почаевский монах Бенедикт: «Говерла – Русская гора!»

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися