Передріздвяний ярмарок по-тернопільськи (фото)

02Солодку випічку, іграшки, різноманітні вироби, виготовлені власноруч, косметику українських виробників продавали у Тернополі на передріздвяному ярмарку. Влаштували його представники Самооборони Майдану Тернопільщини 4 грудня на Театральному майдані.

– Усе, що бачите на нашому столику, виготовлено в Україні, – розповідає одна із учасниць ярмарку. – А це мило роблять у Тернополі. Ці гіпсові фігурки також виготовляє тернополянка.

На кожному столику поряд із продукцією була скринька для збору коштів на потреби бійців АТО. Усі, хто що-небудь купував, кидали гроші в ці скриньки. Дівчата, які виготовили квітки-цукерки та печиво «Антипутінки» спеціально не встановлювали ціна на свої вироби. Пропонували кожному купити їх за «свою» ціну.

– Влаштовуючи таку ярмарку, хочемо зібрати гроші на потреби солдатів, – каже Лілія Мусіхіна, представниця Самооборони Майдану Тернопільщини. – Частину коштів ми вже маємо, додамо те, що зберемо на ярмарку і в Хмельницьку закупимо калоші для хлопців, бо валянки вже маємо. Треба також купити флісову тканину для пошиття теплого одягу. На попередньому ярмарку, який ми організовували наприкінці грудня, вдалося зібрати майже 9 тисяч гривень. Дошиваємо зараз бушлати, за які теж треба буде ще доплачувати, бо завжди замовляємо більше, а потім дозбируємо на це гроші. Необхідні зараз солдатам медикаменти – у них закінчились джгути Есмарха, перев’язочні матеріали. Тому будемо формувати аптечки. Дорого обходиться і заправка автомобілів, які везуть все необхідне на Схід.

04

03

Джерело: За Збручем

Вам також може сподобатися