У Тернополі збільшили кількість закладів, де діятиме «картка тернополянина»

233Відтепер окрім знижок у аптеках, тернополяни з соціальними картками зможуть  купити товари дешевше у будівельному гіпермаркеті та у дитячому магазині. Про це розповів начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека.

За його словами, окрім цього тернополяни зможуть отримати знижки в стоматологічних клініках та у клініці мікрохірургії ока.

Зараз до програми «картка тернополянина» продовжують  підключати й інших підприємців міста.

Зокрема, повідомлення про співпрацю уже розіслали закладам ремонту одягу, взуття та техніки. Також запити надіслано підприємцям, які працюють в «Подолянах».

Нагадаємо, що картки тернополянина отримують соціально-незахищені мешканці міста. У Тернополі цей проект стартував у листопаді.

–          Тернопільська міська рада однією з перших в Україні реалізовує проект «Картка Тернополянина» на основі досвіду польського міста Тарнув, – розповідає начальник управління стратегічного розвитку Юрій Дейнека. – Наразі ми видаємокартку соціально незахищеним тернополянам, які перебувають на обліку в управлінні соціальної політики. Плануємо, що до кінця 2015 року буде видано 10-15 тис. таких соціальних карток.

Вам також може сподобатися