Як тернопільський собака заробляє на ковбасу (відео)

11За 10 гривень проїхатись у возику, запряженому собакою, можна біля ялинки в Тернополі. Німецькій вівчарці Рексу – тільки сім міцяців, але тварина працює, щоб заробити собі на харчі. Господар тварини запевняє: Рексу зовсім не важко, навпаки, йому подобається.

Собача упряжка користується популярністю. Діти радо “спілкуються” з собакою. Якщо на коні чи віслюку можна лише покататись, то з Рексом – ще й трохи погратись.

– Так, то вперше ми отак з Рексом катаємо, він ще маленький, йому ж тільки сім місяців, малий ще, 28 кілограм важить, а має бути під 70, – каже господар собаки.

Слід зазначити, що працює господар собаки з асистентом, бо Рекс, коли біля нього йде хазяїн, дуже рветься вперед. Асистент допомагає собаці тягнути санки.

Після кожного кола навколо ялинки – собаці дають гостинця.

– А що, зараз таке життя. Хоче їсти м’ясо, зараз 40 гривень за кілограм. Костомашка – 16-20. З’їдає він 5 кілограм в день, це каша, плюс м’ясне, – пояснює господар. – Але йому така робота в задоволення.

Рекс слухає хазяїна і чемно виконує команди. Коли з собакою хочуть сфотографуватись, чоловік каже: сидіти, і тварина сідає. Знає й інші команди. Собака дуже товариська, тому пасажири часто хочуть погратись, але асистент хазяїна просить цього не робити, бо, каже, як розіграється, то собаку вже важко буде зупинити.

Неподалік хтось критикує власника собаки, чути: Боже, доки того бідного пса тут будуть мучити.

– Та чо бідний, йому то в радість, не важко, – каже хазяїн ДОБІ. – Бідні от тут бігають, ні господаря не мають, нічого не мають. А в Рекса все є, он квиток має, – собаці дають пластинку ковбаси і тварина одразу її проковтує. – От подивіться, і квиток йому дали, і він компостер має, – сміється господар, маючи на увазі зуби.

Поїздка навколо ялинки триває близько хвилини, крієнтів у господаря Рекса – хоч відбавляй, у пообідню пору пес постійно був у роботі. Вартість одного кола – 10 гривень, ще у грудні – було 5 гривень.

Тварина дуже радіє людям, дає себе гладити. Кожного разу, коли підходить хтось охочий покататись,  Рекс радісно починає тупцювати, махає хвостом.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися