У Тернополі комунальники здійснюють прибирання відповідно до погодних умов

99Прибирання міста у зимовий період відбувається відповідно до погодних умов, а також перебуває під постійним контролем представників житлово-комунальної служби. За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, проїжджу частину міста механізовано розчищають наявною технікою, а от тротуари очищують здебільшого самі двірники.

«У Тернополі близько 60% тротуарів неможливо прибрати механізовано, тому за цю частину роботи відповідають двірники. У зв’язку з цим, ми просимо тернополян проходити тротуарами тільки тими ділянками, які розчищені від снігу та посипані спеціальною сумішшю, – розповідає Олег Соколовський. – Що ж до прибирання прибудинкових територій, то ЖЕКи для цих потреб мають необхідну техніку».

На сьогодні для працівників ЖКГ найбільшою проблемою залишається наявність припаркованих автомобілів вздовж проїжджих частин. Таке розміщення унеможливлює прибирання вулиць, тому представники комунальної служби просять тернополян забрати автотранспорт із проїжджих частин та припаркувати його у спеціально відведених місцях.

Вам також може сподобатися