Донька тернопільського міліціонера знову потребує допомоги

PM196image002Щоб позитивний результат від терапії закріпився, потрібна тривала і дороговартісна реабілітація, а сім’я уже вичерпала всі свої ресурси. Тож подружжя Богданових знову звертається з криком про допомогу до небайдужих людей.

Внаслідок важких пологів Кароліна отримала травму головного мозку.

– Перших 3 місяці в лікарняній карточці писали, що вона здорова. Потім, ми помітили, що дитина не починає сидіти, не починає гратися іграшками, не звертає увагу на предмети. Ми пішли до невропатолога. Він почав їй міряти голову і сказав, що для її віку у дитини замаленька голова і що скоріш за все в неї мікроцефалія, – пригадує мама Кароліни  – Ірина Богданова.

Вірити в страшний діагноз батьки відмовлялися, заспокоювали себе, читаючи медичну літературу та інтернет. Але магнітно-резонансна терапія підтвердила діагноз. Почалося довге та важке лікування. Три роки родина Богданових самостійно боролася з хворобою, але коли дізналися про клініку в Китаї, яка лікує дітей з таким діагнозом, звернулися по допомогу до людей.

Завдяки зусиллям небайдужих людей, за допомогою родичів та друзів їм вдалося зібрати необхідну суму – 40 тисяч доларів. Дівчинка перенесла 3 операції по введенню стволових клітин.

13 вересня Кароліна повернулася до Тернополя. Уже є перші позитивні зрушення. Дівчинка почала опиратися на ніжки, дещо відновилася рівновага, вона краще стала сидіти, у дитини покращилася увага та загальне самопочуття.

Ірина Богданова, каже,  що зараз дуже важливо не втратити цей час, бо перших три місяці після операції дуже важливі. Їй зараз не можна ні хворіти, не можна сильно перевантажуватися.

Каролінці необхідно в рік проходити найменше – це шість курсів реабілітації. Вартість одного – 15 тисяч гривень. Лікують дівчинку і іпотерапією. Тридцятихвилинне заняття на конях коштує 90 гривень. Займається Кароліна плаванням, відвідує масажі. Записали дитину в Одеський дельфінарій.

Батьки Кароліни вірять, що їхня дитина таки стане на ноги, бо у неї для цього є усі шанси. Головне – не втратити дорогоцінний час.

Перерахувати кошти на лікування Кароліни можна на рахунок Приват Банку:

картковий номер:                  5168 7420 6494 8478

номер рахунку:                   29244825509100

МФО                                   305299

ЄДРПОУ                             14360570

Одержувач:                         Богданова Ірина Дмитрівна

Вам також може сподобатися