Тернопіль – одне з найактивніших міст щодо допомоги бійцям на Сході

vlcsnap-2015-01-14-16h26m45s38Тернополяни – одні з найактивніших в допомозі бійцям на Схід. Потік людей, які приносять необхідні речі на склад, що на вулиці Збаразька, 16 не припиняється.

Тернопіль – одне з найактивніших міст щодо допомоги бійцям на Сході, кажуть волонтери Логістичного центру.

– Хлопці, які відзвонюються зі Сходу, вони кажуть, що тернополяни, маріупольці і кияни найбільш активні люди, які допомагають. Тобто, інші міста також допомогають, але ці найбільше. Тернополяни дуже активно долучаються, щодня, навіть перед святами, у нас завжди є потік людей, які приходять на наші склади, – розповідає волонтер Люба Вовк.

Логістичний центр допомоги нашій армії діє щодня за адресою Збаразька,16 у Тернополі, і постійно інформує про потреби фронту. Тернополяни волонтерам з Логістичного центру довіряють.

– Приємно, що люди нам довіряють, багато людей приходить і ті що раніше думали, а ми самі купимо і принесемо, то вже тепер – вони приносять нам і кажуть ви купите, бо Ви знаєте, що потрібно, – каже Тарас Герман, який очолює склад №1 Логістичного центру допомоги бійцям АТО.

В Логістичному складі нагадують, бійцям на Сході зараз потрібні : теплі речі військового призначення, маскувальні халати, або тканина для них, протизастудні ліки, фрукти, рибні, м’ясні консерви та сало.
Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися