Жорстоке вбивство молодої продавчині

202 В рідному селі люди не тямляться від горя через смерть молодої продавчині. Але найгірше, кажуть, мамі, сестричці та коханому дівчини, який вже придбав перстень. Бо незабаром молоді люди мали заручитись

Все село Деренівка, що на Теребовлянщині, шоковане звісткою про загибель молодої односельчанки – Тані Войтович. Дівчині 25 січня мало б виповнитись лише 24.

Нагадаємо, тіло дівчини зі слідами насильницької смерті знайшли близько 19.00 15 січня в овочевому кіоску, що на вул. Князя Василька в Теребовлі, де вона працювала продавцем.  В скоєнні вбивства правоохоронці підозрюють молодого чоловіка віком приблизно 30 років.

Горе яке, біда, – односельчанка родини на тому кінці дроту не могла стримати емоцій, – це золота дитина була. Весілля мали б гуляти, а тепер в нас похорон. Вони з хлопцем довго зустрічались. Побратись мали скоро. Заручини планували, він вже перстень купив. За що ж її той нелюд убив? За 500 грн. з каси? То що ж це робиться?

У траурі – і сусіднє село Довге, де розташована сільрада Деренівки. Люди кажуть, добре знали і загиблу Таню, і її родину.

Це дуже порядна сім’я – і батьки, і діти – розповіла мешканка с. Довге, яка просила не називати її прізвища в газеті. – Батько в ДАІ працював, але вже помер років 10 тому. Мама – працює в управлінні сільського господарства. Молодша сестричка загиблої – медсестра у тернопільській лікарні.

Про загиблу дівчинку люди говорять охоче. Кажуть, чим більше добра згадають, тим спокійніше буде дитині на тому світі. А доброго у неї було, кажуть, дуже багато.

Вихована, комунікабельна, весела і спокійна дитина, дуже привітна, – згадують односельці загиблу дівчинку. – До всіх з повагою – і до неї теж. Заробляла, де могла, аби зібрати на весілля…

Після цього від надлишку емоцій люди не можуть говорити. Кажуть, досі не можуть повірити, що їхньої Тетянки вже немає. Слів бракує, аби описати, як любились вони з її хлопцем, як довго зустрічались і яка гарна пара була.

Похорон, скоріше за все, відбудеться в неділю, 18 січня, принаймні так погодили родичі з місцевим священиком, – розповів сільський голова Довгенської сільради Василь Онишко. – Ховатимуть Тетянку у рідному селі.

Загибла Тетяна Войтович працювала у фатальному кіоску від осені минулого року. Має вищу освіту, адже закінчила Тернопільське профтехучилище №4 і економічний університет. Роботи за фахом в селі знайти не могла, тому пішла продавцем в кіоск. Тут її 15 січня убили.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися