Понад тисячу тернополян взяли участь у Марші Миру

111118 січня понад тисячу тернополян взяли участь у Марші Миру. Тернополяни вийшли на вулиці вшанувати численні жертви російського агресора та продемонструвати своє прагнення до Миру і свободи.

Акція розпочалась від Акрхикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, далі у супроводі молитов та колядок тернополяни пішою ходою вирушили до Хреста, встановленого на честь 1020-річчя Хрещення Київської Русі, що у парку ім. Т. Шевченка. Там відбулася спільна молитва за Мир в Україні та освячення води. Молитовну ходу очолили священнослужителі та представники влади. Участь у заході взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Рік тому, саме на Водохреща в Києві почалось протистояння на вулиці Грушевського. Журналісти назвали цей день «вогнехреща» – місто запалало, почався найдраматичніший етап української революції, який завершився поваленням режиму Януковича. Сьогодні увага всіх нас прикута до Донецького аеропорту, який став символом мужності і героїзму, українського духу і волі до перемоги. Артилеристи і танкісти, десантники, бійці добровольчого корпусу «Правого сектору» – жива легенда для нас і для прийдешніх поколінь, – зауважив Сергій Надал. – Сьогодні ми вийшли на вулиці, щоб заявити прагнення українців до Миру. І напередодні великого свята Богоявлення, або як його називають в народі – Водохреща – ми звертаємо свої молитви за мир. Вірю, що мир настане. Україна переможе, бо правда і Бог на нашій стороні!».

На завершення акції усі присутні заспівали «Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!».

Вам також може сподобатися