Тернопільських немовлят реєструватимуть по-новому

My-darling-baby-angel-1280x960Процедура реєстрації місця проживання немовлят спростилася. Батькам більше не потрібно особисто звертатися в територіальний підрозділ Державної міграційної служби України.

Усі необхідні дані в ДМС надає орган соціального захисту, у якому оформляють відповідну соціальну допомогу при народженні дитини.

У заяві на отримання допомоги, окрім іншого, один із батьків чи законних представників дитини повинен вказати відомості про реєстрацію місця проживання немовляти. Отримані дані працівник у встановленій формі подає до територіального підрозділу ДМС.

У міграційній службі Тернопільщини наголошують: якщо батьки новонародженого зареєстровані за різними адресами, заявник повинен вказати, що місце проживання дитини визначено за згодою батьків. Малюк може бути зареєстрований лише разом з одним із батьків чи законних представників.

Територіальний підрозділ ДМС у строк до п’яти днів після надходження даних подає органу соціального захисту  інформацію про реєстрацію місця проживання дитини.

Якщо під час опрацювання даних, міграційна служба встановить, що один із батьків дитини чи її законний представник не зареєстрований за місцем проживання або в реєстрації місця проживання дитини відмовлено, про це негайно повідомлять орган соціального захисту населення.

Як показує досвід, таке спрощення процедури реєстрації місця проживання немовлят значно економить час молодих батьків.

Джерело: Інфопростір

Вам також може сподобатися