Теребовлянська молодь ходить на побачення за… гроші

41Піти на побачення, щоб допомогти онкохворому юнаку, пропонують у Теребовлі. Місцева молодь організувала акцію: усі бажаючі можуть піти на прогулянку з хлопцем чи дівчиною, перерахувавши за це пожертву на лікування земляка.

Із 18-річним мешканцем Теребовлянщини Віталієм Котовським трапилася біда – у юнака виявили лейкоз. Йому терміново потрібна пересадка кісткового мозку, але операція не по кишені батькам хлопця – потрібно 220 000 доларів. Щоб допомогти земляку, теребовлянська молодь організувала акцію – благодійний аукціон побачень «Придбай зустріч – допоможи Віталію». Через соціальні мережі бажаючі можуть «купити» побачення (прогулянку містом) із добровольцями, перевівши гроші  на банківську картку для лікування хлопця.

– Кілька років тому я брав участь у схожій акції, тоді активісти збирали гроші для допомоги онкохворим дітям. Тепер же ми організували аукціон побачень, щоб зібрати кошти для лікування Віталика, – розповідає один з організаторів акції Володимир Кучерявий.

У спеціально створеній спільноті в соцмережі молодь віком від 16 років публікує своє фото і короткі дані. Під фото кожен бажаючий може «купити» прогулянку з хлопцем чи дівчиною за певну суму – починаючи від 10 гривень. Виграє побачення той, хто заплатить найбільше. Якщо учасник не хоче зустрітися з переможцем торгів – може викупити себе, заплативши суму виграшу.

– Переможець торгів перераховує гроші на картку батька Віталика Котовського. Як доказ, має мати скан або фото чека. Все відбувається без жодного посередництва і на добровільних умовах. За попередніми підрахунками, зараз сума ставок переможців складає близько тисячі гривень. Акція триватиме до 31 січня, тому сподіваємось, що вдасться назбирати значно більше, – каже Володимир.

Поки що погодилися піти на благодійне побачення і виставили свої фото 50 хлопців і дівчат.

– Це не лише теребовлянці, а й жителі інших міст і сіл. Це люди різного віку з різною життєвою позицією, але їх об’єднало бажання зробити добру справу. Серед добровольців – і школярі, і студенти, молоді люди різних професій: менеджер, музикант, тренер, викладач, журналіст та інші. Частина з них особисто не знайомі з Віталиком. Приємно, що суспільство не залишається байдужим до чужого горя, – розповідає теребовлянець.

Взяти участь в аукціоні побачень запрошують у групі: https://vk.com/zustrich_z_ludynou.

Однак, щоб допомогти Віталію, зовсім не обов’язково йти на прогулянки, всі бажаючі можуть пожертвувати кошти на картку «ПриватБанку» 6762 4683 1121 5812 Котовський Мирослав Васильович (батько Віталика).
Джерело: Номер один

Вам також може сподобатися