Яким буде обличчя тернопільської Ниви навесні?

111_dynamo.kiev.ua_111_3470Щоб дізнатися, яким буде обличчя тернопільської Ниви навесні, кореспондент ua-football.com зателефонував президентові тернопільського клубу Автанділові Мдінарадзе.

— 23 січня відбудеться заключне засідання ради акціонерів клубу, на якому узгодимо план подальших дій, — розповідає Автанділ Мамійович. — Приймемо річний бюджет і виходячи з цього будемо формувати стратегію – вирішимо, де проводити збори, як комплектувати команду. Думаю, футболісти й тренери для підготовки до весняної частини чемпіонату зберуться через кілька днів після засідання.

— Виходить, з відпустки Нива вийде чи не найпізніше поміж решти суперників за першою лігою…

— Строки ми узгоджували зокрема з Богданом Самардаком. Окрім того, виходжу з власного досвіду. Звісно, я у цих питаннях не професіонал, але вважаю, що для повноцінної підготовки достатньо місяця-півтора. Враховуючи, що чемпіонат у нас відновлюється наприкінці березня, сміливо можемо розпочинати збори 10 лютого. Ми ж матимемо два місяці. Навіть влітку, коли підготовка за термінами була провалена повністю, для оптимальної готовності Ниві не вистачило кількох днів. Вкотре переконався, що від ранніх зборів особливого ефекту немає.

— Самардак понині залишається виконувачем обов’язки наставника. Збираєтеся зробити пана Богдана повноцінно головним?

— Остаточні рішення приймемо 23 січня, а після того зберемо прес-конференцію і про все повідомимо. Річ у тім, що у Ниви з’явилися додаткові акціонери і вони мають своє бачення майбутнього клубу. Проведемо збори, на яких узгодимо всі позиції. Не виключаю, що пертурбації в команді й тренерському штабі будуть. Нині можу запевнити, що Нива існуватиме. Ми погасили усі заборгованості перед ПФЛ й іншими організаціями і не відчуваємо жодних матеріальних труднощів. Завдання, які ставитемо перед командою, будуть залежати від прийнятого бюджету. Нові акціонери декларують серйозну інвестиційну програму. Якщо все складеться добре, то в найближчому майбутньому можемо подумати про вирішення серйозніших задань.

— Можете сказати, хто ці акціонери?

— До 23 січня про це говорити недоречно.

— За словами виконувача обов’язки тренера Ниви, у нього немає певності відразу стосовно вісьмох футболістів, у яких контрактів не було, або термін угоди завершився…

— Жоден з гравців бажання залишити команду не висловив. Так, ті у кого контракти завершилися, є. Ми повідомили гравцям, що тих, хто має інші варіанти, силоміць утримувати не будемо. Доля тих, хто вирішить залишитися у Ниві, залежатиме від рішення тренера, персону якого узгодимо 23 січня. Думаю, при бажанні ми зможемо зберегти усіх тих футболістів, які виступали за нас восени.

Вам також може сподобатися