До Дня Соборності України на Тернопільщині провели відкритий чемпіонат з біатлону та лижних гонок

BiathlonВідкритий чемпіонат Тернопільської області з біатлону та лижних гонок, присвячений Дню Соборності України 17-18 січня провели на навчально-спортивній базі «Колос», що в селі Підгороднє. У змаганнях виступили учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з біатлону з Ланівецького, Козівського, Шумського, Зборівського районів, Доброводівської ДЮСШ (Збаразького району), Сільської ДЮСШ (Тернопільського району), а також з Тернополя, Бучача, вихованці ШВСМ.

Під час урочистого відкриття чемпіонату юних атлетів привітав  директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Віктор Мацикур.
«Тернопільщина пишається своїми біатлоністами. Наші спортсмени неодноразово показували найкращі результати на світових та міжнародних чемпіонатах, здобували для України золоті медалі та прославляли нашу державу на весь світ, – зауважив Віктор Степанович. –  Вони всі  – вихованці місцевого «Колосу». Тож вам є на кого рівнятися і в кого вчитися. Бажаю не зупинятися на досягнутому та здобувати перемогу за перемогою».

У трьох вікових групах переможцями стали вихованці  ТОДЮСШ «Колос» . Зокрема, перемогу у групі1997-1998 р.н. здобули Микола Марфут та Мар’яна Брикайло. У віковій групі 1999-2000 р. н. найкраще виступили  Юрій Коженьовський та Мажена Зорій. Серед спортсменів 2001 року народження і молодших серед юнаків першим був Віталій Мандзин, а серед дівчат -Мар’яна Мандзин.

Вам також може сподобатися