Тернопіль патрулюють посилені наряди міліції

317Від вчора правопорядок в обласному центрі забезпечуватимуть посилені наряди міліції. Допомогти правоохоронцям у несенні служби зголосилися громадські формування.

На Театральному майдані відбувся інструктаж перед заступанням на спільну охорону громадського порядку. На нічне патрулювання вулицями Тернополя вийшли патрульно-постова служба, державтоінспектори, бійці батальйону «Тернопіль», співробітники усіх міліцейських підрозділів.

З числа представників громадських формувань – ГО «Автомайдан Тернопіль», ГФ «Самооборона Тернопільщини», ГО «Охорона порядку» та інші активісти. Їхнє основне завдання – не допустити скоєння правопорушень та оперативно реагувати на повідомлення громадян.

Інструктаж заступаючим на службу провів виконуючий обов’язки начальника обласної міліції Олександр Богомол.

– У зв’язку з ситуацією, яка склалася на Сході, та з метою недопущення терористичної загрози в області, ми працюємо в посиленому варіанті несення служби, аби забезпечити належний правопорядок та безпеку жителів Тернопільщини, – наголосив керівник міліції. – Прошу вас віднестися до виконання службових обов’язків добросовісно. Ставтесь до інших так, як ви хочете, щоб ставились до вас.

Відтак нарядам визначили маршрути чергування, патрульним пояснили, як поводитися при виявленні тих чи інших порушень, ознайомили із оперативною обстановкою, а також наголосили на дотриманні чинного законодавства.

На нічне чергування вулицями обласного центру вийшли як піші, так і автомобільні патрулі.

Посилено стежитимуть за правопорядком не лише в обласному центрі. Спільні патрулі правоохоронців та громадських активістів запроваджені у всіх райцентрах краю. Загалом про безпеку мешканців Тернопільщини дбатимуть понад три сотні міліціонерів та їхніх помічників.

Вам також може сподобатися