Четверо працівників дитячого садка потрапили до тернопільської лікарні

likar У дитсадку №38 захворіли не тільки дітки, але й четверо дорослих. Усі – шпиталізовані, проходять лікування.
Нагадаємо, в період з 17 по 19 січня 2015 року до інфекційного відділення Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні, у стані середньої важкості, з попереднім діагнозом  «Гостра кишкова інфекція» шпиталізували 8 малолітніх дітей. Усі вони були вихованцями  дитсадку №38. Згодом працівники Держсанепідслужби повідомили  про хворих діток з дитсадку №16 – їх було двоє. Станом на 23 січня у дитсадку №38 було 11 хворих діток,  а у дитсадку №16 – семеро. Майже у всіх них виявили рота вірус. Епідрозслідування триває.

– Інформація про працівників із дитсадку №38 з’явилась у нас у п’ятницю, 23 січня, – каже головний державний санітарний лікар Євген Безрукий. – Того ж дня їх було госпіталізовано. Вони проходять лікування. Після лікування та  повторного лабораторного дослідження, що покаже у них відсутність рота вірусу, люди зможуть повернутись до роботи.

Що стало джерелом вірусу, фахівці так і не знають. Адже результати вірусологічної лабораторії показали, що ані у воді, відібраній фахівцями із садочку, ані у продуктах жодних відхилень від норм нема.

Тим часом, як стало відомо з власних джерел , завідувач дитсадку №38  Лілія Соломон звільнилась. Цю інформацію підтвердила у п’ятницю, 23 січня, начальник управління освіти міськради Ольга Похиляк. За її словами, жінка сама виявила бажання піти з роботи. Як результат – звільнення відбулось за згодою двох сторін.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися