Мерія обіцяє не підвищувати вартість проїзду у тернопільських тролейбусах

145-620sУ 2015 році Тернопільська міська рада забезпечить безкоштовний проїзд у електричному транспорті для усіх категорій пільговиків, а також залишить вартість проїзду на рівні 1,50 грн.

«Ми продовжуємо реалізацію програми «Екологічний транспорт», у рамках якої плануємо закупити ще 8 нових тролейбусів, а також розпочати будівництво щонайменше двох тролейбусних ліній, – каже міський голова Сергій Надал. – Оскільки ця програма є пріоритетною у розвитку міського транспорту, тому ми вирішили зберегти у місті безкоштовний проїзд для усіх пільгових категорій населення, незалежно від будь-яких рішень уряду та Верховної ради щодо скасування цієї пільги».

Також у місті планується впровадити автоматизовану систему оплати за проїзд, яка буде обліковувати кількість пасажирів. Відповідні зміни до «Програми автоматизованої системи оплати проїзду та обліку пасажирів», а також «Програми розвитку міського електричного транспорту Тернополя на 2014-2017 роки» на черговій сесії міської ради внесли депутати міської ради. Обидві програми є важливими для життєдіяльності міста, адже у них ідеться про придбання нових тролейбусів, реконструкцію тролейбусних ліній, будівництво нових тролейбусних ліній, капітальний ремонт рухомого складу, модернізацію системи диспетчеризації та телекерування тягових підстанцій, автоматичного сповіщення пасажирів і т.д.

Вам також може сподобатися