Безпритульні собаки тероризують тернополян

111Все частіше мешканці Тернополя скаржаться на безпритульних собак, які вільно гуляють вулицями міста, створюючи агресивною поведінкою загрозу городянам.

На сайті Тернопільської міської ради дописувач пан Микола написав про таке: «По вул. Київській агресивні зграї безпритульних собак. Діти реально не можуть вийти погуляти. Просимо прийняти міри. Те, що собак деколи стерилізують, не робить їх беззубими, кусати вони можуть і стерилізовані. Сподіваємося на ваше втручання в цю справу».

Схоже питання турбує й пані Надію.

«Нещодавно, в середині дня, я стала жертвою нападу та укусу безпритульних собак. Крім цього хочу додати , що неодноразово чула про такі випадки у місті. Я стала дуже наляканою і остерігаюсь собак. Та ще хочу відмітити, що почала замічати, що в Тернополі їх розвелось дуже багато і ходять вони цілком безпечно по місті і ще й стаями», – пише тернополянка.

Жінка каже, що до цього випадку вона зі співчуттям ставилася до безпритульних тварин, але, на її думку, така ситуація є неприпустимою для безпеки жителів.

«Біля мого будинку знаходиться школа і діти, набагато менші і беззахисніші від мене не захищені від таких випадків. Якщо влада немає коштів для створення притулків для собак, то нехай вирішать це питання по іншому. Адже Ваші близькі та діти не зможуть повноцінно любити місто, в якому страшно йти по вулиці!!!», – резонно зауважує жителька Тернополя.

Джерело: Тернополяни

Вам також може сподобатися