Чому кошенята та цуцики куплені в Тернополі одразу помирають?

original-1296740080У Тернополі вже багато років торгують “живим товаром”: кошенятами, цуценятами та птахами на вулиці Митрополита Шептицького. Місце людне, пройти мимо тваринок і справді неможливо. Без співчуття. В холодну пору року беззахисні тварини просто трусяться від холоду на промерзлому асфальті. Якщо у клітці тварин більше, то вони просто збиваються у купки і так намагаються зігріватися. А продавцям тим часом байдуже. Максимум, чим вони зігрівають беззахисних тваринок – це шматком тканини.

– У них же є шерсть, не хвилюйтесь, вона їх зігріває, а трусяться вони з інших причин, – запевняють продавці, – вони у мене всі здорові.

Проте тут не все так гладко, на сполох уже починають бити тернополяни, в яких після покупки тварини просто помирають на очах.

– Купила кошенятко своїй донечці на День народження, заплатила порівняно не багато двісті гривень, але це не найголовніше. До місяця часу котик просто помер, ветеринар сказав, що тваринка була хвора і врятувати він її не зможе. Мені жаль і тваринку і мою дитину, яка дуже прив’язалась до котика, – розповідає тернополянка Оксана.

Ці випадки непоодинокі. На тернопільських форумах та у соцмережах вже поширюють повідомлення, що тваринки придбані на вулиці Шептицького буквально таки масово гинуть.

– Написати змусило страшенне обурення на те зло, яке коїться на вулиці Митрополита Шептицкого, 21, біля «Укрексімбанк». Кілька днів тому, у тьотки яка роками торгує там кошенятами, купила кошеня, вона сказала що воно вже все їсть, принесли додому, вона нічого не їла огляд у ветеринара і діагноз – чумка. Лікар сказав, що вже неодноразово повідомляв різні служби про те, що 80% тварин гине, бо всі вони заражені чумкою. Продавчині робили зауваження, що потрібно провести дезінфекцію. Жодні служби не реагують, тварини як гинули так і гинуть. Ці маленькі створіння не винні в людській байдужості, – йдеться на тернопільських форумах.

– І я там кошеня брала, тижня не пробуло в нас і померло, ветеринар не зміг допомогти, – додає тернополянка.

Люди вимагають від контролюючих органів перевірити чи дотримуються продавці “живого товару” належних умов при продажі тваринок, щоб припинити це знущання над живими істотами. Невже меркантильні інтереси продавців варті життя цих тендітних істот ?
Джерело: Тернопільська Липа

Вам також може сподобатися