Двоє зловмисниць видурили в тернопільської бабусі 18 тисяч гривень

49a7277d7e65e5aВласна довірливість обійшлася 81-річній тернополянці у чималеньку суму. Пенсіонерка повірила двом пройдисвіткам, які запевнили її, що гривня знецінюється і, аби не втратити заощаджень, необхідно терміново обміняти гроші на євро.
Як розповіла потерпіла правоохоронцям, одна із лиходійок перестріла її у під’їзді. Незнайомка почала розповідати бабусі, що вона допомагає оформити соціальну допомогу пенсіонерам. Втішили новиною про те, що нібито вийшов указ Президента, яким, передбачено надання соцдопомоги дітям війни. І вже з наступного місяця пенсіонерка зможе отримати пільги на оплату комунальних послуг, знижки на ліки та доплату до пенсії. Для цього бабусі необхідно написати заяву. Пенсіонерка погодилася та запросила незнайомку до квартири. Поки пенсіонерка заповняла папери, зловмисниця комусь зателефонувала. За декілька хвилин до оселі пенсіонерки прийшла ще одна жінка, яку лиходійка представила, як свою помічницю.
Далі незнайомки почали розповідати бабусі, що гривня стрімко знецінюється. І якщо пенсіонерка хоче зберегти свої гроші їй потрібно обміняти їх на валюту. Запропонували свою допомогу. Бабуся витягнула зі сховку майже 18 тисяч гривень і віддала жінкам. А ті, отримавши гроші, хутко зникли з квартири.
Міліціонери розшукують шахрайок. За словами потерпілої, шахраям на вигляд 40 років, розмовляли на українській мові.
Правоохоронці застерігають краян – не довіряти незнайомцям, котрі обіцяють будь-які грошові виплати. Перш ніж впускати до оселі чужих, згадайте народну мудрість про те, що безкоштовний сир буває лише в мишоловці, а вчитися краще на чужих помилках.
Якщо ж помітили підозрілих людей поблизу власного помешкання, чи стали жертвою шахраїв повідомте про це міліціонерів за номером телефону у Тернополі 27-12-30 або 102 у будь-який підрозділ міліції.

Вам також може сподобатися