Під Дебальцевим загинув 35-річний мешканець Тернопільщини

1422531567_2Сумна звістка надійшла на Теребовлянщину. В неділю, 25 січня, під Дебальцевим на Донеччині загинув житель села Дарахів Питак Володимир Теодорович.
Повідомив про смерть Героя його побратим, з яким воював пліч-о-пліч в 128-ій гірсько-піхотній бригаді, теж теребовлянець, уродженець с.Остальці, а нині житель села Семенів Борис Холодзьон.

Володимир Питак народився 7 лютого 1979 році в с.Вишнівчик у патріотичній сім’ї. Його батько Теодор Питак ще на зорі нашої незалежності був активним членом НРУ. Любов до України передалась і синові. 10 років тому Володимир виграв «зелену карту» та емігрував до США. Жив в Детройті, Чикаго. А в березні 2014 року повернувся на Україну, щоб захищати її від російського агресора. Він не міг бути осторонь, за кордоном, коли його держава в небезпеці. 2 серпня 2014 року Володимир Питак мобілізований Теребовлянським районним військовим комісаріатом у військову частину В 4673 м.Мукачево.
Впізнали земляка за патріотичним татуюванням на грудях в районі серця.
Серед рідних в Героя АТО залишилися батьки, два брати, племінники. Сім’ї він створити не встиг.

За попередньою інформацією, сьогодні тіло Володимира Питака заберуть із Дніпропетровсього моргу, щоб доправити в рідне село.
Районна державна адміністрація глибоко сумує за своїм Героєм та висловлює щирі співчуття рідним і близьким покійного.

Джерело: 20 хвилин

Вам також може сподобатися