У Тернополі продавця амфетаміну арештували, канали надходження «хімії» встановлюють

b3ef0baaФахівці б’ють на сполох: у світі збільшується кількість накрозалежних. Україну також не оминула ця невтішна участь. Неабиякий вплив на поширення залежності має криза у державі, переконані психологи. Ті, кому не вдається впоратися із натиском реальності, намагаються втекти від неї у світ наркотичних ілюзій . Найбільше схильні до експериментів такого штибу молоді люди. А підсаджують їх на «хімію», здебільшого, однолітки. Одного з таких продавців днями арештували у Тернополі.
Молодику всього 24-ри, а він уже досвідчений споживач психотропних речовин. Коли його вперше «взяли» за збут заборонених речовин, суд виявив поблажливість й покарав умовним терміном. Та парубок знову взявся за старе.
– Протягом кількох місяців співробітники відділу з незаконним обігом наркотиків обласної міліції документували факти його незаконної діяльності, – повідомив начальник ВБНОН УМВС України в Тернопільській області Володимир Строїч. – Під час однією з оперативних закупок у молодика в кишені виявили згорток з білим порошком, найімовірніше – амфетаміном.
За словами арештованого, товар у згортки по граму він фасував самостійно. Поширював його, здебільшого, серед знайомих за 300 гривень за один пакуночок. Іншого заробітку не мав.
Оскільки це вже не перший аналогічний злочин молодого тернополянина, правоохоронці інкримінують йому частину 2 статті 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів.
– Продавець це лише одна з ланок ланцюжка, – каже Володимир Строїч, – нам надзвичайно важливо з’ясувати усіх його учасників, а особливо канали надходження порошку в нашу область. Над цим зараз активно працюємо.

Вам також може сподобатися