При департаменті сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА створять молодіжну громадську раду

ghkkПро шляхи розвитку молодіжного руху області йшлося під час розширеної наради, що 28 січня відбулася в Тернопільській облдержадміністрації. Участь у нараді взяли представники департаментів сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, освіти і науки облдержадміністрації, молодіжного методичного центру, студентського самоврядування, лідери молодіжних та дитячих громадських організацій.

Директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур подякував молоді за активну участь у реалізації   державної молодіжної політики та закликав до конструктивної співпраці.
«Сучасна молодь може впливати на суспільно-політичні процеси в державі, і підтвердження цьому – Майдан», – наголосив Віктор Степанович. – Сьогодні важливо, аби такі активні й ініціативні люди долучались до керівництва областю, вносили пропозиції та корективи до молодіжної політики нашого краю. З цією метою ми створимо молодіжну громадську раду при департаменті, сім’ї молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації».

За словами Віктора Мацикура, кандидатури до складу молодіжної громадської ради уже приймаються.
Також під час наради обговорили пріоритети державної молодіжної політики в області на 2015 рік і порядок реалізації програм та проведення заходів з питань молодіжної політики, шляхи розвитку молодіжного руху в області, основні пріоритети розвитку фізичної культури та спорту в області у 2015 році.

Вам також може сподобатися