Тернопільська міська рада успішно пройшла аудит системи управління якістю

11Тернопільська міська рада успішно пройшла ресертифікаційний аудит системи управління якістю, який проводили представники міжнародної компанії DEKRA та отримала сертифікати відповідності міжнародному та національному стандарту ISO 9001. Таке впровадження системи управління якістю відповідає вимогам міжнародного стандарту та є основою налагодження партнерських стосунків з громадою.

«Робота із впровадження цієї системи управління якістю розпочалася у міській раді з січня 2011 року, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Оскільки міська рада головною метою своєї діяльності визначає надання якісних і доступних муніципальних послуг, створення сприятливого середовища для життя, праці, бізнесу, відпочинку і покращення добробуту тернополян».

Для досягнення цієї мети у міській раді напрацьовані документи системи управління, розроблені та затверджені реєстр послуг, документи дозвільного характеру, розроблені інформаційні та технологічні картки для надання адміністративних послуг у Центрі надання адміністративних послуг, у виконавчих органах та на сайті розміщені інформаційні стенди з інформаційними картками та формами заяв для отримання послуг і т.д.

Сертифікати діятимуть до листопада 2017 року за умови щорічного успішного проходження наглядового аудиту.

До слова, нещодавно громадська мережа «Опора» за підтримки Європейського союзу провела дослідження Індексу публічності місцевого самоврядування. Аналізуючи рейтинг публічності Тернополя експерти оцінили наявність системи управління якістю у Тернопільської міської ради, що підтверджує виконання вимог стандарту ISO 9001:2008.

Вам також може сподобатися