Тернопільські банки пішли назустріч клієнтам

001Черг біля банків, де можна оплатити послуги пунктів прийому візових анкет, вже майже немає. Банки пішли назустріч клієнтам, та, кажуть, зробили все можливе для їх комфорту. Ажіотаж був спричинений через зміну системи реєстрації на отримання польської візи. Тепер потрібно спочатку заплатити за послуги візового центру. Банків, де це можна зробити – всього два.

Біля тернопільських банків, де можна оплатити послуги пунктів прийому візових анкет для виготовлення польської візи, черг тепер майже немає.

– На кожне відділення було додано одну додаткову касу тимчасову, яка приймає платежі і оформляє ці коди для реєстрації у візовому центрі, по-друге,  31 січня в Тернополі працюватиме два відділення, протягом повного робочого дня прийматимуть платежі на користь візового центру, – розповів прес-секретар ПАТ “Кредобанк” Віктор Гальчинський.

Черги з’явились, коли Консульський Відділ Посольства Польщі у Луцьку, який обслуговує і Тернопіль, почав діяти за зміненою системою реєстрації відвідувачів. Попередньо оплатити послуги пунктів прийому візових анкет тепер можна лише у банках із польським капіталом. Таких в Україні два – Кредобанк та Ідеябанк. Із ними підписані і відповідні угоди про обмін персональними даними, бо ці банки видають персоніфікований код, прив’язаний до паспортних даних заявника.

При оформленні коду треба надати касиру банку паспорти громадянина України внутрішній і закордонний. Персональні дані наступного дня передають у візовий центр. Після цього можна або зателефонувавши до кол-центру, або заповнивши форму на веб-сайті візового центру, зареєструватись для отримання візи. Цей проект ще у травні минулого року впровадили у Львові, згодом – по всій Україні. Черги у візовому центрі зменшились, а недобросовісних посередників поменшало, каже Віктор Гальчинський.

– Вибиралися, фактично, всі вільні дати, і люди не мали змоги записатися, щоб нормально подати документи на візу в консульство, і були змушені звертатися до недобросовісних посередників і купувати, – каже Віктор Гальчинський.

Тернополяни також можуть оплатити реєстрацію на отримання польської візи у прилеглих областях: в Івано-Франківській – у Рогатині та Калуші, Хмельницькій – у Кам’янець-Подільському і Теофіполі та Львівській – у Золочеві й Ходорові.

Джерело: ТВ-4

Вам також може сподобатися