На Тернопільщині стрімко зростає кількість хворих на грип

grip1Кількість захворілих на грип та ГРВІ збільшилась у порівнянні з попереднім тижнем на 51,3% (3157 вип. проти 2087 вип.). Однак панікувати не варто – епідемічна ситуація області стабільна,а  показники захворюваності відповідають середньорічному рівню для відповідної пори року. Про це повідомили в Головному управлінні Держсанепідемслужби в Тернопільській області.
«Показник захворюваності на грип та ГРВІ за останній тиждень становить 29,5 випадків на 10 тисяч населення, при епідпороговому значенні 46,6 випадки. Питома вага дітей до 18 років серед хворих склала 55,7%, школярів 31,9%», – розповіла начальник відділу епідеміології та санітарної охорони території ГУ Держсанепідемслужби в Тернопільській області Марія Павельєва.
За її словами, насамперед  рівень захворюваності зріс серед дітей. Це зумовлено початком навчального процесу, адже ймовірність зараження в організованих колективах набагато вища.
«У лютому-березні завжди спостерігається тенденція до збільшення рівня захворюваності, тому не виключено, що найближчим часом варто очікувати погіршення епідемічної ситуації», – резюмувала Марія Павельєва.

Вам також може сподобатися