На Тернопільщині сусід до смерті забив 58-річного чоловіка

106634На лаві підсудних опинився неодноразово раніше судимий 34-річний житель обласного центру. Чоловік позбавив життя сусіда через зниклий мобільний телефон. Трагедія трапилася наприкінці 2013 року.

Підсудний, придбавши новий апарат зв’язку, вирішив похвалитися ним перед сусідом. З цим наміром й прийшов до оселі останнього. Пропозиція «обмити» покупку сподобалася обом. Гість навіть на пляшку дав.

Перша пляшка спорожніла швидко. Випиваки пішли за другою. В цей час 34-річний чоловік поставив заряджати мобільний. Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли вже став збиратися з гостини, покупки, придбання якої святкували, раптом не стало. З претензіями – до 58-річного товариша. Між чоловіками спалахнула сварка, відтак у хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум та крик збіглися сусіди. Вони й застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали швидку та правоохоронців.

Потерпілий від отриманих травм помер у лікарні. Відносно підозрюваного було розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу –  умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 тисяч  гривень матеріальної та моральної шкоди. Апеляційний суд залишив вирок без змін.

Вам також може сподобатися