Тернопільський нардеп розповів про зраду військового командування

PastukhВсім вітання з поки що українського Дебальцевого.

Тільки що відбили штурм на базовий табір, хто зі мною їздив, то були на ньому. Тоді, до нього з трудом дострілювала артелерія, сьогодні вже дійшла ворожа піхота. Нацгвардія місто покинула, чим відкрила до нас доступ. По всіх блокпостах постійні обстріли і танкові атаки.

В такий час, зрозуміло, моє місце з ротою.

Нас тут залишають, в той час коли інші просто тікають. Особливо великий респект нашому командуванню бригади. Це дійсно Офіцери. Підкріплення до нас так і не прибуло. Воно зайшло в АТО, але туди де воно потрібно так і не дійшло.

Прошу вашої підтримки. Донести до кого зможете критичність ситуації. Я скільки міг, то пробував це зробити. Можливо комусь здавалось, що я надмірно панікую, оскільки президент запевнив, що в нього все під контролем. Нажаль, я помилився лише в часі, бо не міг повірити, що на нас попруть з такою силою, а ми й надалі будемо сподіватись на дотримання мінських домовленостей і обговорювати чи потрібно вводити воєнний стан.

Я можу відверто заявити, що це дійсно зрада країни усім військовим командуванням разом з нашим “президентом”.
Я радий, що вдалось в житті познайомитись і служити разом з тими хлопцями, які є дійсно великими людьми, ГЕРОЯМИ УКРАЇНИ.

Ми усі сподіваємось, що ВАМ вдасться більше ніж мені достукатися і зробити так, щоб більше ці Герої не вмирали через зрадницьке управління
Джерело: Погляд

Вам також може сподобатися