У 2015 році у Тернополі ремонтуватимуть двори, тротуари та дороги

8b86c86902На завершальній стадії формування титульних списків капітальних робіт, які планується здійснити у 2015 році. Остаточні плани будуть визначені на сьогоднішньому засіданні виконкому. Попередньо сформований титульний список був переданий депутатській комісії, представники якої мали намір оглянути всі передбачені списком об’єкти та висловитися щодо доцільності їхнього ремонту.

На їхній розгляд було запропоновано ряд об’єктів, які потребують ремонту. Зокрема, у списку капітального ремонту об’єктів шляхово-мостового господарства в м. Тернопіль на 2015 рік заплановано здійснити другу чергу робіт на вул. Миру, продовжити ремонт вул. Текстильної, вул. Оболоня а також відремонтувати ряд інших вулиць. Обговорюється можливість капітального ремонту бульвару Куліша та продовження ремонту у парку «Топільче» та на бульварі Данила Галицького. Комунальники планують здійснити капремонт зупинок громадського транспорту по вул. Миру у Тернополі а також завершити роботи по реконструкції набережної.

У планах управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології є ремонт 45 дворів, продовжиться також облаштування найбільш проблемних тротуарів на вулицях міста.

У 2015 році буде здійснено заміну та облаштування 24 світлофорних об’єктів у Тернополі, також буде здійснюватися ремонт вуличного освітлення та облаштування додаткового освітлення вулиць.

Вам також може сподобатися