У Тернополі на бульварі Куліша облаштують парк для занять екстремальними видами спорту

05На черговому засіданні виконавчого комітету затверджено титульний список ремонту об’єктів благоустрою у Тернополі у 2015 році, а також облаштування парку для занять екстремальними видами спорту на бульварі Куліша.

«У Тернопільську міську раду надходило багато звернень від молоді, щоб облаштувати у місті екстрим-парк, одночасно надходили пропозиції щодо можливих місць його розташування, – розповідає міський голова Сергій Надал. – Оскільки цього року ми плануємо проводити реконструкцію бульвару Куліша, а навколо знаходяться житлові будинки та навчальні заклади, то спільно вирішили облаштувати парк для занять молоді екстремальними видами спорту на цьому бульварі».

Окрім цього, міська рада планує виконати ряд робіт з облаштування парку «Здоров’я» на території ландшафтного парку «Загребелля» (територія біля лікарні №3), де обладнають пішохідні доріжки та відпочинкову зону.

Також до кінця року проведуть капітальний ремонт пішохідної зони бульвару Дмитра Вишневецького (від вул. Л.Курбаса,6 до вул. В.Симоненка), завершать ремонт бульвару Данила Галицького до вул. Л.Українки, ремонт сходів від вул. Н.Яремчука до вул. Дружби, облаштування пішохідної доріжки у парку «Топільче» та ряду інших об’єктів благоустрою.

Вам також може сподобатися