Тернопільських військовозобов’язаних чоловіків виловлювали на ринку

2347_900-300x248Масово вручали повістки людям на ринку вчора в Тернополі. Працівники військомату просто вимагали пред’явити документи, а після того заповнювали повістки і вручали.

– Сьогодні у районі 12 години на Тернопільському ринку відбувалося масове вручення повісток представником Військкомату прапорщиком Лемегою М.П. та працівниками УМВС у Тернопільській області Яцюком С.В. , Папушею Я.П. усім без розбору і на “око”. Дивним був той факт, що повістки заповнювалися прямо на місці перед людьми, яких заставляли пред’являти документи. Тих, хто засвідчив свою особу одразу ж змушували підписатися у свіжо-заповненій повістці, – повідомляє Наталія Лукашук в групі “Від Тарнополя до Тернополя“.

Дівчина зазначає, що юристи вважають такі дії порушенням. Адже перед тим, як вручити повістку, її мають заповнити та зареєструвати.

– Якщо такі повістки заповнюють на місці на заздалегідь підготовлених бланках які мають печатку, це в першу чергу порушення діловодства. Такі дії можуть мати ознаки зловживання, оскільки у бланк можна вписати будь кого. Заповнення повістки на місцях по факту наявності людини – неправомірно!!!

Інші користувачі спільноти зазначають, що такий факт дійсно мав місце.

Джерело: Доба

Вам також може сподобатися