«Архангел Михаїл» з Тернопільщини поїде на фронт

0033На початку лютого до Борщова прибув реанімобіль, на який збирали кошти жителі Борщівщини. Члени волонтерського руху проти війни «Vоля-Борщів» на чолі з Володимиром Яворським провели велику організаційну роботу щодо збору коштів і доставки машини, яка після додаткового укомплектування поїде у саме пекло воєнних дій — у Дебальцеве.

На своїй сторінці у Фейсбуці волонтери просять долучитись до акції усіх небайдужих жителів Тернопільщини.
«Долучись до акції:
— завтра не купуй цигарок — проживи довше — пожертвуй на «швидку» (10-20 грн);
— завтра не купуй солодощів (жуйок, чипсів), а призначені на ласощі гроші віднеси на «швидку»
(5-20 грн);
— дивишся російські серіали, то вимкни телевізор і включи мозок — подумай, як допомогти тим, хто мерзне за тебе на блокпостах, захищаючи твоє затишне життя;
— не можеш придумати — зроби так: насуши овочів, зроби борщовий набір http://bor.te.ua/doluchajsya-do-aktsiji-nahoduj-bijtsya/ та віднеси на склад АТО в Борщеві;
— не можеш насушити всього, висуши, що маєш і віднеси на склад АТО. Дякуємо і за це. Не будь байдужим!» — йдеться у зверненні, опублікованому на сторінці організації «Воля».
За сприяння волонтерів з Борщева на чолі з Михайлом Онишком реанімобіль доставлено на станцію «Автоальянс», де він проходить діагностику і доукомплектування. Є потреба у комплектуючих матеріалах. Якщо вас зацікавила ця інформація і хтось може допомогти з пошуком запчастин, заходьте на сайт волонтерського руху «Vоля-Борщів» за посиланням — https://www.facebook.com/groups/volyavolonter .
Реанімобіль борщівські волонтери вирішили назвати поміж собою «Архангелом Михаїлом», що є досить символічно. Адже саме цей святий є заступником воїнів і тих, хто шукає правди й бореться зі злом. Тому машина, яка рятуватиме життя наших хлопців на фронті, має називатися саме так.
Джерело: vilne.org.ua

Вам також може сподобатися