Ціни на квитки у тернопільських тролейбусах піднімати не будуть

145-620sУ Тернополі з’являться три нові тролейбусні лінії, які проляжуть через житлові мікрорайони. На їхнє будівництво, кажуть в міській раді, передбачено більше трьох мільйонів гривень.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Це на будівництво нової тролейбусної лінії вул. Корольова – вул. Сахарова – вул. Купчинського,  будівництво нової тролейбусної лінії вул. Протасевича – вул. Довженка – вул. Лесі Українки, будівництво нової тролейбусної лінії вул. Бережанська – вул. Лучаківського – вул. Будного – вул. Тролейбусна».

Також понад 3 мільйони 400 тисяч гривень виділили на придбання тролейбусів чеського виробництва. До слова, в міськраді обіцяють  забезпечити в 2015-му безкоштовний проїзд у комунальних «рогатих» для всіх категорій пільговиків. Такою ж, як зараз, залишиться і вартість проїзду в електротранспорті.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Ми зберігаємо тариф у розмірі 1,5 грн в наших тролейбусах і не будемо його піднімати. Власне, на це виділяється 3 мільйони гривень з бюджету, для того, щоб компенсувати всі витрати, які пов’язані з проїздом. Крім того, ми зберігаємо пільговиків, які будуть їздити безкоштовно в тролейбусах міста Тернополя».

Крім того, передбачені в цьогорічному бюджеті і кошти на придбання і встановлення в тролейбусах приладів автоматичного оголошення зупинок,  та на виконання програми автоматизованої системи оплати за проїзд.

Джерело: ІНТБ

Вам також може сподобатися