Каску, оздоблену тернопільськими художниками, продали на аукціоні за 360 євро

kaskaВійськові каски, оздоблені живописними творами, виставили на аукціон тернопільські художники. Вони об’єдналися із волонтерами навколо цього благодійного проекту, щоб зібрати кошти для бійців АТО.

Взявся за патріотичну справу художник Микола Кафтан. Він разом з учнями оздоблює живописом каски і перетворює військову амуніцію на витвір мистецтва.

15 лютого продали першу каску. Невідомий благодійник придбав її за 360 євро.

“Вночі, о пів на першу, зі мною через Інтернет зв’язалася людина і повідомила, що купує виставлену на аукціон каску. Я так зрозуміла, що це народний депутат України. Кошти  підуть на автомобіль для розвідувальної групи 93-тьої бригади. Там служать дуже порядні і чесні хлопці. Хочемо їх підтримати і допомогти. Щоб купити автомобіль, потрібно приблизно 2 500, хоча би 2 000  доларів. Маємо ще збирати кошти на медикаменти, треба далі шити флісову білизну. Постійно передаємо бійцям одяг, який в’яжемо, шиємо, але потреба у теплих речах зараз дуже велика”, – розповідає “ДНЮ” волонтер Самооборони Тернопільщини Лілія Мусіхіна.

Щоб купити автомобіль для бійців 93-тьої бригади волонтери і художники продовжують збирати кошти. На аукціон буде виставлено ще 8 касок.

“Фото цих касок будуть розміщені в Інтернеті. Окрім цього, каски повезуть за кордон, зокрема в Англію, де є шанси їх продати серед людей, які співчувають Україні і намагаються допомогти”, – каже Лілія Мусіхіна. – “Виявилося, що твори живопису зараз дуже затребувані. Микола Кафтан подарував нам на штаб Самооборони полотно – солдатський натюрморт. Бійці приходять і не можуть приховати захоплення. Микола продовжує малювати. Зараз він працює над полотном для одного солдата, який на війні. Художник навіть відмовився, щоб йому повернули кошти за фарбу, тобто це повністю благодійний внесок. До проекту можуть підключитися й інші художники, щоб писати для бійців солдатські натюрморти. Для військових це дуже важливо”.

У штабі Самооборони Тернопільщини також повідомляють, що за останній місяць їхні волонтери купили бійцям АТО 4 автомобілі. Це вдалося зробити завдяки патріотам, які два рази пожертвували великі адресні допомоги.

Джерело: www.day.kiev.ua

Вам також може сподобатися